Pietrzak chce walczyć o wysokie cele.

Kiedyś już występował w Mogielance. Obecnie ponownie jest piłkarzem ambitnego A - klasowicza z Mogielnicy. Jest dobrej myśli i bardzo chce pomóc ekipie Sylwestra Sokoła w walce o ligowe punkty. Mowa o pomocniku Piotrze Pietrzaku, który zamierza śmiało iść za ciosem.

Utrzymać pozycję lidera

Piotr Pietrzak występował w Mogielance, kiedy prowadził ją Mariusz Wielgus. Zdaje sobie sprawę z tego, że dużo od tamtego czasu się zmieniło. Ważna jest także atmosfera w szeregach ekipy Sylwestra Sokoła. - Widać atmosferę w szatni i na boisku - zaznacza Pietrzak. Jest on dobrej myśli odnośnie rywalizacji na A - klasowych boiskach. - Mam nadzieję, że będziemy walczyć o najwyższe cele - podkreśla doświadczony pomocnik. W obecnej rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 wystąpił póki co w meczu z Sadownikiem Błędów. Mogielanka jest na fali, a nasz rozmówca przekonuje, że ona zrobi wiele, żeby podtrzymać świetną passę zwycięstw. - Będziemy robić wszystko, żeby utrzymać pozycję lidera - zapowiada Pietrzak.

Liczą się tylko zwycięstwa

Jak wiadomo, w obecnym sezonie w naszej grupie występują solidne zespoły. Do tej pory Mogielanka stanęła na wysokości zadania. Nasz rozmówca nie kryje, że ligowi rywale mogą bardzo nastawiać się na pokonanie podopiecznych Sokoła. - My będziemy musieli wyjść na boisko i pokazywać, że jesteśmy lepsi. Chcemy zdobywać komplety punktów - mówi Pietrzak. Były futbolista ekipy z Cielądza wierzy, że na zakończenie sezonu on i jego koledzy będą mieć ogromne powody do zadowolenia. Nasz zespół jest silny i zamierza pokazywać to na boiskach A klasy. - Kadrę mamy wyrównaną - ocenia Pietrzak. Przed naszą drużyną kolejne ligowe konfrontacje. Już w niedzielę pojedynek z Jaguarem Wolanów.