Mogielanka już pokazuje charakter

Piłkarze Mogielanki udanie wkroczyli w nowy ligowy sezon. W sobotę, 13 sierpnia pokonali na wyjeździe Sadownika Błędów 3:1. Trzeba przyznać, że było to wyjątkowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Sylwestra Sokoła dali z siebie wszystko i ponownie mają powody do zadowolenia.

Mogielniczanie w Błędowie walczyli o każdy centymetr boiska. W bój z Sadownikiem włożyli sporo serca, a trzy zdobyte gole mówią wszystko. Wreszcie udało się pokonać zespół, z którym dawno Mogielanka nie wygrała. Piłkarze Sylwestra Sokoła sprawili miłą niespodziankę i ponownie pokazali charakter. Nie da się ukryć, że w sobotę było widać taką samą Mogielankę, jak ta z rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Do pojedynku z ekipą trenera Mariusza Nowaka przystąpiliśmy w bardzo silnym składzie. Trzeba podkreślić, że mamy solidny zespół, który zapewne jeszcze wielokrotnie pokaże ogromną siłę.

Już najbliższy wtorek odbędzie trening naszej drużyny. Wówczas należy skupić się już tylko i wyłącznie na sobotnim meczu z Orłem Gielniów. Czy podopieczni Sokoła pójdą za ciosem? Z pewnością zrobią wiele, żeby pokonać nieobliczalnego przeciwnika. Mogielanka chce być silna i kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa.