Jaguar poddał się bez walki.

Na konto naszego zespołu wpłynęły kolejne 3 pkt. Tym razem dostaliśmy je w prezencie od drużyny z Wolanowa, która poinformowała Nas w dniu meczu, że nie stawi się na spotkanie. Powodem miały być braki kadrowe.

Najsłabsza drużyna poprzedniego sezonu tym samym nie dała sobie szansy na poprawienie zerowego dorobku punktowego w tym sezonie. Jak wiemy, również do Wieniawy zespół Jaguara wybrał się w okrojonym składzie. W drugiej kolejce z Chojniakiem na boisku rywalizowało tylko 9 zawodników Wolanowa. Gołym okiem widać, że poziom organizacyjny tej drużyny nie należy do najlepszych.

Mimo tego, życzymy Jaguarowi aby pokazał jeszcze pazury i poukładał sytuację kadrową swojego zespołu!

Trener korzystając z tego, że miał do dyspozycji niemal całą kadrę, postanowił rozegrać grę wewnętrzną.